Neden Osmanbaba


Özellikle sanayi sektöründe faaliyet gösteren Yabancı ve Türk yatırımcıların ürün reklamlarını güvenilir, hızlı bir online ortamda yapabilecekleri,
ihtiyaç duydukları yatırım danışmanlık hizmetine ulaşabilecekleri, e müşavirlik , e tercümanlık, e-imza gibi hizmetlerle desteklenecekleri bir hizmet sitesi/uygulamasıdır Osmanbaba.net Site/uyulama mız olan Osmanbaba.net üç dilde ( Arapça, Türkçe, İngilizce ) hizmet vermektedir.
Global dünya düzeninde önemli bir hizmet olan dil seçeneği yatırımcıları anşaşılabilir bir online ortamda bir araya getirmektedir. Üreticiler ürün reklamlarını arzu ettikleri şekilde site/uygulamada verebilmektedirler.
Reklam hizmeti satın alan müşterilerimizin veri güvenliği Kişisel verileri koruma kanunu çerçevesinde en üst düzeyde site / uygulamamız tarafından sağlanmaktadır.
Mali, hukuki ve teknik anlamda güçlü ortaklık yapısına ve güçlü personel alt yapısına sahip firmamızı (Ruharte Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.) diğer firmalardan ayıran en temel özellik Osmanbaba.net uygulamasının kendi ürünü olmasıdır.
Bu nedenle sektörün tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hayata geçirilen uygulamamız dinamik bir yapıda olup sektör tarafından talep edilecek her türlü değişim ve dönüşümü hayata geçirme yeteneğine sahiptir.
Yabancı yatırımcılar için Türkiyede yapmak istedikleri yatırımlara yönelik kanuni bilgilere erişimi kolaylaştıran osmanbaba.net şirket kurulumu hizmet seçeneğiyle yabancı yatırımcılara temel bilgi sunarak doğru ve güvenilir bilgiye erişmelerini sağlamaktadır.