SGK

İşletmeler için doğru strateji ve politikalar oluşturarak tüm teşvik, hibe ve çalışan faaliyetlerinde finansal danışmanlık sağlamaktayız. Güncel teşvikler, hibeler ve diğer hususlar konusunda sizlere danışmanlık sağlayarak finansal olarak gelişmenize katkı sağlıyoruz. SGK ve İŞKUR alanında ihracat ve devlet kanallı diğer teşvikler ve destekler konusunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

Osmanbaba kurulduğu günden bu yana binlerce işletme sayesinde edindiği tüm tecrübeyi, yeni hizmet alanlarında ve o alanlardaki kalite politikasıyla bağdaştırmış durumdadır. Sizler için proje yazımından proje yönetimine, uluslararası iş geliştirme ve ihracattan mühendislik ve teknoloji danışmanlığına, kurumsal gelişimden, işe alım ve yetenek yönetimine, Turquality’den tedarik zinciri ve satın almaya kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti vermekte, gelişen ve değişen Dünya trendleri doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün farklı ve yenilikçi bakış açıları eklemekteyiz.

Firmaların artan müşteri portföyü ile birlikte ihtiyacı olan bazı yasal gereksinimler olacaktır, Firmaların yüksek kaliteli hizmetler sunabilmesi adına ihtiyacı olan tüm uluslararası belgelendirme süreçlerini uzmanlarımız ile kontrol altına alıyor ve kısa süre içerisinde firmaların dünya üzerinde kabul gören ISO belgelerine sahip olmasını sağlıyoruz. İlgili sertifikalara sahip olan firmaların kalite yönetim sistemini doğru bir süreç il idare ettiği görülmektedir. Düzenli olan faaliyetler kapsamında firmanızın operasyonel tüm verimliliği artacak ve doğru kararların kısa süre içerisinde alınarak marka değerinizin daha hızlı arttırılmasına şahit olacaksınız.

Osmanbaba şirketlerin uluslararası pazarda kurumsal kimliklerini ve imajlarını korumak adına uzman eğitmen kadrosu ile önemli rol almaktadır. Danışma kurulu üyeleri ve uzman ekipleri ile birlikte firmaların gümrük , lojistik ve Pazar alanlarında faaliyet göstermelerini kolaylaştırmaktadır.

Osmanbaba, müşterilerinin memnuniyeti ve projelerinin başarısıyla kendini kanıtlamış ve işletmenizi internette var edebilecek tüm çözümleri en iyi biçimde sunan dönüşüm odaklı bir markadır.. Ekibimiz Dijital Pazarlama konusunda işletmeniz için özel çözümler üreterek web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız gibi dijital varlıklarınızın yerelde veya dünyanın herhangi bir yerinde ilgili daha fazla insanla buluşmasını sağlayabilir.

Where Our Values Stand

Danışma Kurulu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vitae felis in quam condimentum congue.

Eğitmenler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vitae felis in quam condimentum congue.