Tarbish Cips Üretim Hattı - Alhuda makina - Osmanbaba
Tarbish Cips Üretim Hattı - Alhuda makina - Osmanbaba
Tarbish Cips Üretim Hattı - Alhuda makina - Osmanbaba
Tarbish Cips Üretim Hattı - Alhuda makina - Osmanbaba
Tarbish Cips Üretim Hattı - Alhuda makina - Osmanbaba
Tarbish Cips Üretim Hattı - 10088

Krom kaplı ve krom kaplı tarbish kızartma hattı Yüksek teknoloji ve kaliteli sistem, kullanımı ve temizliği kolay, düşük yağ tüketimi, kaliteyi korur ve yağ oksidasyonunu önler Hat aşağıdakilerden oluşur: 1_ Un karıştırıcı: 304 gıda sınıfı paslanmaz çelikten yapılmış tamburlu karıştırıcı Onun işi un un + su + diğer katkı maddelerini karıştırmaktır.

Temizlemesi kolay 3 beygir gücü 2_ sarmal konveyör: 304 gıda sınıfı paslanmaz çelikten yapılmış spiral konveyör yükseklik 300 cm İşlevi, un karışımını karıştırıcıdan ekstrüdere aktarmaktır.

3_Çift sarmal ekstrüder: Tarbish hamurunu oluşturan muhallebi, saatte 175 kg'dan 200 kg'a kadar üretim kapasitesine sahiptir.

Ana motor 22 kW 304 kalite paslanmaz çelikten mamul ürünü besleyen salyangoz ile donatılmıştır.

Motor 750 watt'tır.

En iyi ısıl işlem görmüş metallerden yapılmıştır (uzun ömürlüdür ve temizleme işlemi jeli çıkarmaya gerek yoktur) : 3D Kesici_4 4 numaralı kalıpları ve segmentleri şekillendirme Çöp, biftek, dilimler, gül veya balık 3D üçgen oluşturma ve kesme cihazı 5_ konveyör güzergahı: İşlevi, paketlenmeye hazır ürünü büyük torbalarda / 2 metre uzunluğunda almaktır.

Tamamen PVC'den yapılmış, gövde paslanmaz çeliktir ve motor yarım beygir gücündedir.

6_ kızartma makinesi: Kızartma tavası (Al Qalyah) ve aksesuarları: Ölçüler: Uzunluk 400 cm Genişlik 70 cm Yükseklik 70 cm Müşterinin isteğine göre dizel veya gazlı olarak çalışır.

Kızartma tavası yer mantarı ve benzerlerini kızartmak içindir Fritöz kapasitesi Tsouab 2 Exterior Fritöz, çift katmanlı krom filtreli saatte 5000 litre kapasiteli bir yağ filtresi pompası ile donatılmıştır.

STEE STAINIESS 304'ten yapılmıştır.

krom Standart özelliklere ve gelişmiş koruma ve güvenlik sistemlerine sahip kendi kontrol paneli ile donatılmıştır Havza, ısıyı korumak için ısı yalıtımı ile dışarıdan yalıtılmıştır.

Kullanılmış yağı değiştirme işlemi tamamen otomatiktir (modern sistem) Fritöz, yağın çalışma sırasında sürekli olarak rafine edildiği ve filtrelendiği Türkiye'de üretilen bir sirkülasyon pompası ve bir yağ filtresi ile donatılmıştır.

Fritöz, yağ markasının yerini almak üzere ısıya dayanıklı bir krom pompa ile donatılmıştır..

Ürün detayleri

Üretim kapasitesi175kg/h
Yağ geri dönüşüm pompası32
Uzunluk25 m
Yükseklik3 m
Genişlik4 m
Toplam enerji60 kw
Un karıştırıcı1
Helisel konveyör1
Kesici 2
Yem pelet makinesi1
Aksesuarlı ana fritöz1
Yağ filtreleme 1
Soğutma konveyörü1
Tad karıştırma tankı2
Yağ dengeleme tankı2
Buhar cihazı1
Elektrik380V 50Hz
Osmanbaba - Alhuda makina

Alhuda makina

alhudalinemachines@gmail.com
0535 312 3691
05353123691
Şirket Hakkında

Orta Doğu'daki ilk şirketlerden biri olan Al-Huda Extrogen Company'yiz. Elinizde 20 yıllık tecrübeye sahibiz, tüm Al-Huda Extrogen cips üretim hatlarının üretiminde uzmanlaşmıştır.