Çikolata İçli Mısır Cipsi Üretim Hattı - Atlas - Osmanbaba
Çikolata İçli Mısır Cipsi Üretim Hattı - Atlas - Osmanbaba
Çikolata İçli Mısır Cipsi Üretim Hattı - Atlas - Osmanbaba
Çikolata İçli Mısır Cipsi Üretim Hattı - Atlas - Osmanbaba
Çikolata İçli Mısır Cipsi Üretim Hattı - Atlas - Osmanbaba
Çikolata İçli Mısır Cipsi Üretim Hattı - 10147

Saatte 150 kg üretim kapasiteli 3 adet volumetrik paketleme makinesine sahip Çikolata Dolgulu Mısır Cipsi Üretim Hattı Bu hat şu şekilde ayrılmıştır: Birincisi, paslanmaz çelik ve motordan yapıldığı için mısırı karıştırıp ıslatan 304 mısır mikseri, malzeme seviyesi kontrol yuvası, temizleme yuvası ve çıkarılabilir Bir açıklık, emeğin girmesini önleyen mekanik bir güvenlik sistemi, bir kontrol paneli, elektrikli parçalar ve askıda kalan metal kirleticileri çıkarmak için bir mıknatıstan oluşur.

İkinci olarak, spiral konveyör ve işlevi, malzemeleri karıştırıcılardan ekstrüderlere spiraller yoluyla aktarmaktır, çünkü çikolatanın eritilmesi ve karıştırılması sürecini kolaylaştırmak için elektrikli ısıtıcıların suyu ısıttığı iki katmandan yapılmıştır.

Üçüncüsü: elektrikli ısıtıcıların çikolatanın erimesini ve karıştırılmasını kolaylaştırmak için içerideki suyu ısıttığı iki katmanlı bir doldurma ve depolama karıştırıcısı.

Dördüncüsü: Tane uzunluğunun bıçağın hızını kontrol eden yansıtıcı bir cihaz tarafından kontrol edildiği ve işlevinin doldurulmuş mısır cipslerini ekstrüderden fırına aktarmak olduğu cips kesici.

Beşinci fırının (kurutma fırını) işlevi çekirdekleri kavurup kurutmak ve içerideki nemi tamamen emmek.Çalışma mekanizması isteğe bağlı iki sistemle donatılmıştır 1- İtalyan Riello dizel sistem 2- İtalyan Z-şekilli Riello gazlı sistem konveyör hattı İşlevi her Dolum makinesini beslemek olan İtalyan modern tam otomatik doğal gaz veya propan besleme sistemi ve çalışma sistemi: tam otomatik.

Altıncı: Volumetrik paketleme makinesi No:3 makineleri tamamen (304 paslanmaz çelikten) yapılmış ve bir yapı - doldurma cihazı - iç sistem - dış koruma - besleme cihazı ve çalışma sistemi: mekanik Skf kam sistemi) ve her türlü mısırdan oluşmaktadır.

cips ve sistem tarafından paketlenmiş.

/PE/ ve dokunmatik ekran üzerinden kapsamlı makine kontrolü sağlar (üç dilde çalışır: İngilizce - Arapça - Türkçe - Rusça) VI.

Elektrik kontrol Tüm elektrikli parçalar Schneider (Fransız) ve Fuji (Japon) marka, Elektrik kaynağı: 380V - 50Hz, gerekli güç: 6,5 Kw, gelişmiş yüksek hassasiyetli dokunmatik kontrol Omron (Japonya) Ayrı termal saatler Elektronik kontrol paneli ve makine uzunluğu Ürün bir sensör ile donatılmıştır Data Logic'ten (İtalya) bir elektrik şeması ile cihazı kontrol etmek için bir optik cihaz ve cihazın tüm kabloları bir elektrik panosu, bir dijital sistem (Alman sistemi), bıçaklar, ısıtıcılar ve yedek parçalar üzerinde numaralandırılmıştır ..

Ürün detayleri

Üretim kapasitesi - kg/saat150
Elektrik gücü - V/hz 380/50
Makina Yüksekliği - m3.5
Osmanbaba - Atlas

Atlas

info@atlas-ints.com
null
00905526806060
certificate
Preview
certificate
Preview
certificate
Preview
certificate
Preview
Şirket Hakkında

Atlas International, son yirmi yılda ürünlerini geliştirmeye ve üretimini modernize etmeye çalıştı. Otomatik paketleme ve paketleme hatları ve üretim hatları alanındaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeler.