ŞUTSO 2022 HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞANLIURFA TİCARET VE SANAYİ ODASI

Latest News

Osmanbaba - ŞUTSO 2022 HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ŞANLIURFA TİCARET VE SANAYİ ODASI - Osmanbaba news

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Haziran Ayı Meclis Toplantısı, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen Meclis Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ve Meclis Üyeleri Mehmet Aslan ve M.Cemil Bayuk gündem dışı birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından, olağan meclis toplantısına geçildi. Haziran Ayı Meclis Toplantısı, 2022 Mayıs ayı Meclis Kararı, Hesapları İnceleme Komisyonu Kararı, 2022 Mayıs Ayı mizanının görüşülmesi, 2022 Mayıs Ayı Faaliyetleri gündemiyle Meclis Başkanı Ahmet Altun başkanlığında yapıldı.

Toplantı, Meclis Başkanı Ahmet Altun’un açılış konuşmasıyla başladı. Meclis Başkanı Ahmet Altun açılış konuşmasında şunları kaydetti: Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 2022 Haziran Ayı olağan Meclis Toplantısı'na, hoş geldiniz.  Hepinizi, şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Haziran ayı meclis toplantımızı açıyorum.

Değerli Meclis Üyeleri, öncelikle geçtiğimiz günlerde Amcalarını kaybeden Meclis Üyelerimiz Mahmut Yağuş, Hasan Yılmaztekin ve Oktay Doğan’a bir kez daha başsağlığı dileklerimi iletiyor, ebediyete irtihal etmiş tüm sevdiklerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.

Değerli Meclis Üyeleri, ekonomide zor koşullar yaşadığımız bir dönemde, hepimiz çözüm ortağı olma sorumluğunu taşıyoruz. Nitekim hükümetin görevi ekonomide istikrarı sağlamak, bizim görevimiz ise yerel ve bölgesel kalkınma için vizyon ve proje geliştirmektir. Bizler iş dünyası temsilcileri olarak tekrar elimizi taşın altına koymak, yeni yatırım ve istihdam alanları oluşturmak durumundayız. Son haftalarda enflasyon nedeniyle piyasada yavaşlama görünüyor. Birçok sektördeki yaşanan alım gücündeki düşüş, ekonomide kalıcı ve istikrarlı büyüme için enflasyon ve döviz meselesi umuyoruz ki en kısa zamanda çözüme kavuşacaktır.  

 

Mayıs Ayı Faaliyetlerimiz Şöyle;

https://www.sutso.org.tr/haber/1932/sutso-2022-haziran-ayi-meclis-toplantisi-gerceklestirildi 

 

 

Similar News