ŞUTSO 2022 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞANLIURFA TİCARET VE SANAYİ ODASI

Latest News

Osmanbaba - ŞUTSO 2022 TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
ŞANLIURFA TİCARET VE SANAYİ ODASI - Osmanbaba news

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleşen Meclis Toplantısı’nda, Meclis Üyesi Mehmet Aslan gündem dışı bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından, olağan meclis toplantısına geçildi. Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, 2022 Haziran ayı Meclis Kararı, Hesapları İnceleme Komisyonu Kararı, 2022 Haziran Ayı mizanının görüşülmesi, 2022 Haziran Ayı Faaliyetleri gündemiyle Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt başkanlığında yapıldı.

Toplantı, Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt’ün açılış konuşmasıyla başladı. Kemal Süt, açılış konuşmasında şunları kaydetti: “Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 2022 Temmuz Ayı olağan Meclis Toplantısı'na, hoş geldiniz.  Hepinizi, şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Temmuz ayı meclis toplantımızı açıyorum.

Değerli Meclis Üyeleri, Öncelikle geçtiğimiz günlerde Amcasını kaybeden Meclis Üyemiz Mahmut Yağuş’a ve Amcasıoğlu’nu kaybeden Meclis Üyemiz M.Cemil Bayuk’a bir kez daha başsağlığı dileklerimi iletiyor, ebediyete irtihal etmiş tüm sevdiklerimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Ayrıca Rahatsızlanan Meclis Üyemiz Mustafa Sonekinci ve menfur bir saldırıya uğrayarak yaralanan ŞUTSO Viranşehir Temsilcimiz Ömer Yazmacı’ya bir kez daha acil şifalar diliyorum.

 

https://www.sutso.org.tr/haber/1940/sutso-2022-temmuz-ayi-meclis-toplantisi-gerceklestirildi

 

Similar News